زیرمجموعه ها


درباره گروه الماس پارسدر سال 1393 با هدف استفاده از دانش جوانان سرزمین عزیزمان و در راستای اشتغال زایی، تاسیس گردید. مفتخریم که از ابتدای فعالیت، با ترکیبی از رویه های نوین مدیریت جهانی و با شناخت کامل از قابلیت های این سرزمین و فرهنگ، ساختاری ایجاد نمودیم که در طول فعالیت هرچند مختصرمان همواره موفق به دریافت عناوین برتر در همکاری با شرکای تجاری گردیده ایم.

در سال 1393 با دریافت عاملیت مجاز 1381 آرین موتور در اول بهمن ماه این فعالیت رسماً آغاز گردید. در همین راستا در شهریور ماه سال 1394 در جهت گسترش فعالیت، نمایشگاه میتسوبیشی در خیابان شیخ مفید اصفهان راه اندازی شد. بر اساس اهداف شرکت در سال 1395 واحد خدمات پس از فروش افتتاح شد. همچنین در سال 1396 در راستای حمایت از تولید ملی همکاری خود را با شرکت کارمانیا ( نماینده رسمی خودروهای BYD) آغاز نمودیم. به لطف پروردگار با پیگیری اهداف باشگاه مشتریان تمام سعی خود را بر آن خواهیم داشت تا حداکثر رضایتمندی ایشان را فراهم نماییم.

از ابتدای سال 1396 با توجه به اهداف والای موسسین در راستای خدمات نوین، شرکت "الماس جاوید مهد پارس" با هدف ارائه سرویس های نوین خدماتی تاسیس شد و در کمتر از یکسال اولین واحد خدمات سریع این شرکت با همکاری شرکت آرین تایر ( نماینده رسمی لاستیک بریجستون ) واقع در خیابان وحید اصفهان راه اندازی گردید.

پس از بیش از یکسال کار تحقیقاتی سرانجام در ابتدای سال 1397 شرکت "تحلیل گران الماس پارس" با هدف ورود به بازار نرم افزار و سخت افزار راه اندازی شد و تمام توان خود را برای ایجاد نرم افزارهای مشتری محور به کار بسته است. بدین صورت رسماً "گروه الماس پارس" شکل گرفت.

امیدواریم بتوانیم آنچه که لیاقت مردم سرزمین عزیزمان است را با احترام تقدیم ایشان نماییم. قطعاً در این راستا حمایت شما عزیزان سهم به سزایی در موفقیت های آتی خواهد داشت، لذا پیشاپیش از همراهی شما بسیار سپاسگزاریم.


شرکای تجاری